Hallitus 2002

Hallitus 2002

Puheenjohtaja

Pekka Aho

Rahastonhoitaja (vpj)

Antti Palsola

Sihteeri

Katja Ahonen

Työvoimaministeri

Hanna Hulkko

Liikenneministeri (1.1.2002 - 23.4.2002)

Veikko-Antero Skurnik

Liikenneministeri (23.4.2002 - 31.12.2002)

Pete Pietilä

Tiedostusministeri

Jouni Knuutinen

Opetusministeri

Markku Muotka

Sosiaali- ja terveysministeri (1.1.2002 - 29.10.2002)

Mikko Palsola

Teollisuusministeri

Kalle Jokiniemi

Ulkoministeri

Riku Tervonen

Kannatusjäsenet

Yhteistyössä